08.12.2006 - Konečně ! V pondělí jsem dokončil náš projekt internetové lékárny , která nabízí nejen léky na cesty, ale vlastně stejný sortiment jako normální lékárna. Tento projekt mě stál hodně času a díky tomu jsem nestíhal aktualizovat a doplňovat tyto stránky o cestování. Teď už by mělo dojít ke změně. Na konci ledna 2007 již konečně tedy budu moci doplnit náš příběh o Srí Lance... A nezapoměňte, pokud vyrážíte na cesty do světa, určitě si nezapomeňte přibalit základní léky. Ty můžete zakoupit z pohodlí domova na www.lekynainternetu.cz, kde Vám určitě poradíme se správným výběrem toho nejvhodnějšího léku. Nejen na cesty. :o)

31.07.2006 - Momentálně svůj veškerý volný čas věnuji své přítelkyni Martině, přípravě článků, přednášek, výstav fotografií a také na vytvoření jednoho svého e-shopu. Díky tomu nemám momentálně bohužel čas na aktualizaci a doplňování těchto stránek... Omlouvám se.

29.06.2006 - Změněn design stránek a vytvořeny podstránky s fotogalerií fotek, na které právě pracuji. Již brzo, ale tady něco více napíši a zveřejním...